Aktualności

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w XVII Polsko – Niemieckiej Konferencji i podróży studyjnej "Architektura ryglowa – wspólne dziedzictwo ANTIKON 2016". Spotkanie zakłada bogatą trasę podróży studyjnej, "śladami" architektury ryglowej, przeprowadzenie sesji inauguracyjnej, sesji tematycznych, wystawy oraz wydarzeń towarzyszących. Podczas konferencji i podróży studyjnej będziemy gościć uczestników zarówno z Polski jak i z Niemiec.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem konferencji i podróży studyjnej. Informujemy, że konferencja, podróż studyjna jak i wszystkie wydarzenia im towarzyszące są tłumaczone symultanicznie na język niemiecki i polski. 

Zgłoszenia do udziału w konferencji można dokonać wypisując formularz zgłoszeniowy, znajdujący się w zakładkach po lewej stronie p.n. "Formularz rejestracji", wypełniając i odsyłając go na adres: alewandowska.expo@gmail.com. Wypełniony, podstemplowany i podpisany formularz należy następnie przesłać do Organizatora pocztą tradycyjną. Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń upływa 12 września 2016 r.